Bakanlığa Bağlı Kuruluşlarla İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Sivas’ta Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı kurumlar arasında  var olan iletişimin etkinleştirilerek daha verimli hale getirilmesi amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığınca oluşturulacak olan stratejik planların, hedeflerin doğrultusunda, ulaşılabilir hedefler koyulması için sahadan alınan bilgilerin en etkin ve doğru biçimde ilgili yerlere ulaştırılması amacıyla yapılan ilk toplantı Sivas İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Mevcut insan kaynağının verimli ve doğru kullanılması ile birlikte var olan verimliliğin artırılmasına, ulaşılacak hedeflere en ekonomik bir disiplin içerisinde ulaşılmasına ve kurumlar arasında işleyiş bakımından bir bütünlüğe katkı yapacak toplantıların her ay ayrı bir kurumun ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

Sivas Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız istişare toplantısında yaptığı konuşmada; “Toplantılarımızda bir araya gelerek önemli konuları istişare ederek karşılıklı işbirliği ile çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. İlk programımıza İl Müdürlüğümüzde başladık. Her ay diğer kurumlarımızda yapmaya devam edeceğiz. Toplantının; Bakanlığımıza ve İlimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.