Eskişehir 3.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Açıldı

TÜYAP Eskişehir 3’üncü Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen törenle açıldı.

Açılış programına;Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukçuoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Önder, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, ESTÜ Üniversitesi Rektör Yard. Prof. Dr. Alper Çabuk, Tarım ve Orman İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş, DSİ 3. Bölge Müdürü Kağan Şan, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersöz, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve çok sayıda davetli katıldı.

ETO-TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen açılış programında konuşan ‘Vali Ayyıldız; “TÜYAP, Eskişehir Ticaret Odası ve Valiliğimiz himayelerinde gerçekleştirilen “Eskişehir 3’üncü Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı”nda emeği geçen herkesi tebrik ediyor; fuarın verimli geçmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Konuşmalardan sonra fuarın açılış kurdelesini kesen Vali Ayyıldız ve beraberindeki protokol üyeleri fuar alanındaki stantları gezdi.

İkinci yarı sektör buluşmalarının ilki olan Eskişehir 3. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Tüyap Fuarcılık tarafından 7-11 Eylül 2022 tarihlerinde düzenlenecek. Bölgesel çiftçi gücünü temsil eden fuarda tarım ve hayvancılıkla ilgili son teknolojiler ve ekipmanlar da yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.