İklim Sözcüleri İftarda Buluştu

Tepebaşı Belediyesi’nin iklim değişikliği ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği, “Tepebaşı İklim Sözcüleri” programına katılan gönüllüler, iftar programında bir araya geldi.

Tepebaşı Belediyesi, insan ve çevre odaklı bir belediyecilik anlayışı ile kurum bünyesinde yürüttüğü iklim çalışmaları ve kurumsal yapılanması ile sürdürülebilir ve iklim dostu bir ilçe inşa etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

İklim Sözcüleri eğitim programına katılan gönüllüler de düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Etkinliğe Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve gönüllülerin yanı sıra eğitmenler katıldı. Buluşmada katılımcılara hitap eden Başkan Ataç, “Yaklaşık 2013 yılından beri iklim değişikliği ile ilgili uluslararası çalışmalara başladık. O günlerden bu günlere kadar yapılan birçok proje var. Büyük projeler var, Türkiye’de tek olan projeler var. Bugün de sizlerin gönüllü olarak bu konuda çalışıp dünyaya birtakım mesajları vermenin yolunu arayıp bulmanız, güzel bir örnek oluşturuyor. Gönüllü olduğunuz için sizleri kutluyorum.  Bundan sonra Tepebaşı’nda çalışmalarımızı hızlandırıp daha da büyüterek götürmek, belki yeni projelere imza atmak adına çok önemli bir platform oluşturuldu. Tek tek hepinizi yürekten kutluyorum. Gönüllülerin ne olduğunu hakikaten bilen bir insanım, gerçekten çok değerli. Kıymeti iyi biliniyor. Bugün de bir araya gelerek iftar sofrasında buluşmanız çok önemli. Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.